ASTM-A269 Paslanmaz Boru-Hidrolik Boru

ASTM-A269 Paslanmaz Boru-Hidrolik Boru

','

'); } ?>
Paslanmaz Borulara Gözat

ASTM-A269 Paslanmaz Boru Nedir?

ASTM-A269 paslanmaz borular, genel kullanıma uygun özellik olarak korozyan ve yüksek sıcaklıklarda çalışabilen dikişli ve dikişsiz östenitik çelik paslanmaz borulardır. ASTM-A269 standartlarındaki borular genellikle hidrolik sistemlerde kullanılmaktadır. Yani düşük ve yüksek sıcaklık aralığında ve yüksek basınç altında olan sistemlerde tercih edilmektedir. Firmamız hidrolik sektörüne yönelik hizmet verdiği için stoklarımızda şimdilik sadece dikişsiz paslanmaz boruları bulundurmaktayız.

paslanmaz boru montaj,astm-a269 boru montajı
astm-a269 paslanmaz boru,astm-a269 hidrolik boru

Hidrolik Boru İçin Neden ASTM-A269 ?

Borular için geliştirilen bir çok standart bulunmaktadır. Bu standartlar bazen birbirinden çok az tolerans farklarıyla bazen üretim metot farklılığı ile karşımıza çıkar. Bu standartlar sektörde dikişli, dikişsiz yada kaynaklı, tavlı, tavsız şeklinde özet olarak belirtilmektedir.

Hidrolik sistem gereksinimleri bazen yüksek basınçlara ihtiyaç duymaktadır. Yüksek basınçlarda sistem elemanları birbirleri ile mükemmel bir uyum içinde çalışması gerekir ki istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmasın. Yukarıda bahsettiğimiz devre elemanlarında ki küçük tolerans hataları bu gibi sorunlara neden olmaktadır. Hidrolik tesisatlarda boru ve boruları birbirine bağlayan bağlantı elemanları standartlarda belirtilen tolerans aralığında üretilmiş ise sistem elemanlarının izin verdiği maksimum basınç değerine sorunsuz ulaşabilirsiniz. İşte bu noktada hidrolik paslanmaz borular için ASTM-A269 standardına ihtiyaç duymaktayız.

DIN-2353 normunda üretilmiş yüzüklü tip bağlantı elemanları ile mükemmel uyumu ASTM-A269 paslanmaz borular sağlamaktadır. Boru bağlantı elamanı üreticilerinin önerdiği boru normudur. Müşterilerimize maddi ve manevi kayıplar yaşamamaları için bizimde önerimiz birbirine uygun paslanmaz boru ve paslanmaz bağlantı elamanı tedarik etmeleri yönündedir.